@hus.fi
TOIMIHENKILÖT VUOSILLE 2018-2019
HALLITUS
YHTEYSTIEDOT
PuheenjohtajaSylvi Antikainen@hus.fi
TaloudenhoitajaVirpi Kalliomaa@gmail.com
JäsenasiainhoitajaNina Molin@hus.fi
Sihteeri Riikka Eschner@hus.fi
Hallituksen jäsenEvelyn Tammeveski@hus.fi
Hallituksen jäsenEine Pekki@hus.fi
Hallituksen jäsenAri Riipinen@hus.fi
VarajäsenLaura Multala@hus.fi
VarajäsenGudrun Hartman@hus.fi
VarajäsenJaana Eloranta@hus.fi
HUS yhteisjärjestön hallituksen jäsenet
Sylvi AntikainenEine Pekki
varajäsenVirpi Kalliomaa
HUS edustajiston jäsenet
Riikka Eschner, Jaana Eloranta, Gudrun Hartman
varajäsenEvelyn Tammeveski
SÄHKÖPOSTIOSOITTEET OVAT MUOTOA: etunimi.sukunimi@hus.fi


liity jäseneksi   koulutus  edunvalvonta  jäsenpalvelu 24h  työttömyyskassa  JHL-shop Motiivi-lehti HUS Yhteisjärjestö JHL