TOIMIHENKILÖT VUOSILLE 2016-2017
HALLITUS
YHTEYSTIEDOT
PuheenjohtajaSylvi Antikainen040 724 6858
Varapuh.joht.Birgitta Eronen@hus.fi
TaloudenhoitajaAri Riipinen@hus.fi
JäsenasiainhoitajaNina Ratajärvi@hus.fi
Sihteeri Riikka Eschner050 3294 401
Hallituksen jäsenEvelyn Tammeveski@hus.fi
Hallituksen jäsenEine Pekki@hus.fi
VarajäsenJulia Vanhapaasto@hus.fi
VarajäsenLaura Multala@hus.fi
VarajäsenGudrun Hartman@hus.fi
2. vara työsuoj valtLaura Multala@hus.fi
Hoitohenkilöstön ltmSylvi Antikainen@hus.fi
SÄHKÖPOSTIOSOITTEET OVAT MUOTOA: etunimi.sukunimi@hus.fi


liity jäseneksi   koulutus  edunvalvonta  jäsenpalvelu 24h  työttömyyskassa  JHL-shop Motiivi-lehti HUS Yhteisjärjestö JHL